Градирня ЧАЕС близько недобудованого реактора

м. Київ, Оболонський пр-т, 68

Градирня ЧАЕС близько недобудованого реактора

Градирня ЧАЕС біля недобудованого реактора

Давно мріяли побувати в атмосфері, повної неймовірних спогадів? Хочете відчути весь жах і біль людей, які пережили катастрофу? Бажаєте побачити місця,які покинуті вже 3 десятиліття? Ми пропонуємо прогулятися по вуличках Чорнобиля і згадати трагедію на АЕС 1986 року.

Градирні ЧАЕС - місце, яке вас вразить

Запевняємо кожного, кого цікавить поїздка в Чорнобиль - зараз при дотриманні певних правил і норм даний район цілком безпечний. Ми працюємо з дозиметрами і пропонуємо екскурсії тільки в перевірені місця, одним з яких є градирня ЧАЕС.

Дві величезні вежі немов занурюють відвідувачів в ті часи, коли місто жило своїм життям, сподіваючись на майбутнє, розвиваючись, шикуючись. Тепер охолодження реакторів за допомогою даних споруд більше ніколи не знадобиться і добудовувати їх немає ніякого сенсу, але зате екскурсія по Чорнобилю з цими об'єктами стає ще більш захоплюючою.

Споруди розташовуються біля водойми-водосховища, що надає емоційність місця ще більше. Здається, що ось вона життя: вода, повітря, зелені насадження. Але немає. Тут хвилини застрягли назавжди в вічності радянських часів. Незавершене будівництво, і градирня ЧАЕС немов мертва точка того часу.

Екскурсія по Чорнобилю часто зачіпає і градірню

Такі об'єкти дійсно надихають туристів, яких цікавить поїздка в Чорнобиль, охочих побувати в місцях, історію яких просто неможливо забути. Безумовно, відгомони тих страшних днів до сих пір згадуються не тільки жителями України, а й усього світу. Можна по пальцях перерахувати ці катастрофи і жодна з них не зрівняється з іншою, так як в кожній загинули ті, кого вже не повернути ніколи.

Аварія 1986 року припинила всі роботи навколо майданчика. Первозданний вигляд градирні за цей час змінило сильно: постарілі конструкції, іржаві труби, запиленість викидами і брудом, а всередині - скорбота, виражена в графіті, які колись зробили художники.

Екскурсія по Чорнобилю також зачіпає цей об'єкт як один з найцікавіших. Потрапляючи всередину градирні, важко повірити, що колись це все обладнання могло бути в дії: час йому так і не настав. Жахлива помилка, непрофесіоналізм, просто збіг обставин - про версії трагедії на Чорнобильській АЕС ходить багато чуток, про які ми також розповімо всім під час екскурсії.