Новий оптимальний маршрут
10 неймовірних локацій
Tours2Chernobyl
Привіт, як я можу допомогти?
100% офіційно

Тур на електростанцію

Пишіть нам
ІНОЗЕМЦІВ
0
УКРАЇНЦІВ
1
Всього
$630
Забронювати

Приватний тур на Чорнобильську АЕС

Приватний тури в Чорнобиль і зону відчуження дуже популярні серед туристів, тому що про катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції знає весь світ, та багато людей бажають побачити всі ці місця в реальності. Наша компанія пропонує відвідати одну з найбільших пам'яток - Чорнобильську АЕС.

Переваги туру на АЕС

Приватний тур з можливістю відвідати атомну електростанцію буде незабутньою подорожжю з можливістю відвідати самі атмосферні місця Чорнобильської АЕС, а також прогулятися по покинутій Прип'яті і побачити її знамениті місця. Під час екскурсії по ЧАЕС ви побачите сам реактор, панель управління блоком і диспетчерський пункт, де проходив весь технологічний процес.

Поїздка передбачає безліч переваг для туристів:

  • дуже цікава пішохідна екскурсія;
  • докладні історії від досвідченого гіда;
  • обід в чорнобильській їдальні;
  • комфортабельні автобуси з м'якими сидіннями;
  • розумна ціна за поїздку;

Туристи також побачать інтегровану автоматизовану систему об'єкта «Укриття», за допомогою якої об'єкт управляється певними параметрами. Гід детально розповість про аварію на Чорнобильській станції, ліквідації та перші дні після аварії. Ви дізнаєтеся деякі факти про аварію і людей, які брали участь в ліквідації і евакуації громадян.

Замовити поїздку в Чорнобильську АЕС

Якщо ви зацікавлені у відвідуванні ЧАЕС, ви можете замовити екскурсію на нашому сайті. У послугу входить дорога до Чорнобиля, всі необхідні документи для проходження контрольного пункту, обід, трансфер, медична страховка і послуги гіда. Ми гарантуємо нашим туристам безпеку і комфорт під час подорожей, тому що ми несемо відповідальність за ваші гарні враження! Якщо у вас є які-небудь питання, не соромтеся замовити дзвінок, і наш менеджер допоможе вам вибрати тур.