м. Київ, Оболонський пр-т, 68
Все, що потрібно, в одному пакеті
Оберіть зручний день
Оберіть дату екскурсії
Кількість туристів
Іноземців
-
0
+
Українців
-
1
+
Всього
$
Забронювати

ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО В ОДНОМУ ПАКЕТІ

У вартість включено
Трансфер
           з Києва
Трансфер з Києва
Страхування по Україні
Страхування по Україні
Офіційний дозвіл на в’їзд до ЧЗВ
Офіційний дозвіл на в’їзд до ЧЗВ
Послуги гіда протягом всієї поїздки
Послуги гіда протягом всієї поїздки
Відвідування ЗГРЛС “Дуга”
Відвідування ЗГРЛС “Дуга”
Супровід представниками зони відчуження
Супровід представниками зони відчуження
Дозиметричний контроль
Дозиметричний контроль
авторський маршрут по зоні відчуження
авторський маршрут по зоні відчуження

Групова тур поїздка в Чорнобиль з Києва

Чорнобильська катастрофа стала великою трагедією для багатьох людей. Тепер, напевно, кожна людина знає про Прип'ять. Прип'ять - місто-привид, центр найбільшої екологічної катастрофи для людства.

Але не все так просто. Чорнобильська зона відчуження сьогодні - це не тільки смертельний реактор і покинуте місто. Тут десятки кілометрів зруйнованих сіл, секретних об'єктів СРСР і сучасних споруд (для тих, хто зараз працює в зоні відчуження).

І в даний час доступні туристичні поїздки. Кожен може своїми очима побачити результати найбільшої техногенної катастрофи. Звичайно, це не може не викликати емоцій. Майже ніхто не зможе залишитися байдужим після відвідування Чорнобильської Зони. На власні очі можна побачити, як природа відвойовує свої території.

Крім екскурсій по Прип'яті та Чорнобильської АЕС, тут дозволено відвідування багатьох інших місць. Наприклад, колишня секретна станція радіолокації Дуга, яка раніше була засекречена в СРСР, її розміри заворожують. Ще одна важлива пам'ятка - покинутий командний центр, де ще багато техніки. Крім усього перерахованого вище, на екскурсіях ви можете відвідати Рудий ліс. Саме там, в Рудому лісі, вплив радіації особливо помітно.

Строго кажучи, Чорнобильська Зона відчуження є історичним місцем. І все люди повинні знати історію.

Вартість туру по Чорнобильській зоні відчуження в даний час включає в себе:

 • офіційний дозвіл на в'їзд;
 • досвідчені послуги гіда;
 • страхування.

Подробиці туру. Всього за один день ви отримаєте масу цікавих вражень. Ви можете побачити всі відомі історичні місця та пам'ятки Чорнобильської зони відчуження. Автобусний тур в Чорнобиль включає в себе зупинки в найцікавіших атмосферних місцях. Там у вас буде можливість сфотографувати свої улюблені місця або зняти відео.

Професійні гіди будуть супроводжувати вашу групу на протязі всього туру та ознайомлять вас з історичними фактами. Вони також розкажуть про найважливіші події та про те, як були усунуті наслідки катастрофи. Спогади про це, ймовірно, залишаться надовго, і ви будете раді поділитися своїми враженнями від туру з сім'єю і друзями.