м. Київ, Оболонський пр-т, 68

Екскурсія в Чорнобиль з Києва 👻

Все, що потрібно, в одному пакеті
Оберіть зручний день
Оберіть дату екскурсії
Кількість туристів
Іноземців
-
0
+
Українців
-
1
+
Всього
$
Забронювати

Чи зможете ви відвідати Чорнобиль сьогодні? Які чорнобильські екскурсії? А чи безпечні екскурсії в Чорнобиль і Прип'ять? Скільки коштує екскурсія до Чорнобиля?

Ми з легкістю відповімо на всі ці питання в огляді наших екскурсій по Чорнобилю і Зоні Відчуження.

По-перше, короткий виклад: незважаючи на те, що ви могли очікувати, насправді сьогодні досить легко і безпечно вирушити в чорнобильську зону відчуження. Екскурсії по Києву, Україні, Чорнобилю та Прип'яті дозволять вам побачити сумнозвісний відмова реактора, досліджувати занедбані будівлі в місті Прип'ять і, сподіваюся, більше дізнатись про це критичному моменті в світовій історії. Багато людей не знають, що можна відвідати Чорнобиль, а відвертих відгуків про екскурсіях по Чорнобилю не так багато, тому ми написали це короткий виклад того, як це - відправитися в один з багатьох турів по Чорнобилю, пропонованих з Києва.

Коротше кажучи, хоча вартість екскурсії в Чорнобиль не з дешевих, екскурсії в Чорнобиль і Прип'ять надзвичайно цікаві, жахливе і змушують задуматися.

Чорнобиль сьогодні: коротка історія аварії на Чорнобильській АЕС

За іронією долі, чорнобильська аварія почалася з перевірки безпеки. 26 квітня 1986 року інженери відключили енергопостачання реактора 4 Чорнобильської АЕС недалеко від Прип'яті, Україна. Це було зроблено для імітації умов при відключенні електроенергії. Але ряд факторів призвів до катастрофічного паровому вибуху, а потім і до пожежі графіту, в результаті якого продукти ділення піднялися високо в атмосферу майже на десять днів.

Аварія викликала величезну кількість ядерних опадів по всій Європі. Більш того, Радянський Союз навіть не визнав аварію, поки її радіоактивні опади не були виявлені в Швеції.

Через 36 годин після аварії Поради повністю евакуювали майже 50 000 чоловік, що живуть в сусідньому місті Прип'ять. Жителі змогли привезти щонайбільше валізу, але в іншому Прип'ять повністю покинули.

Завдяки багатомісячних зусиллям, який привів до загибелі багатьох людей, пожежа була погашена, а реактор накритий великим саркофагом, який повинен був містити його протягом 30 років (сьогодні будується новий).

Число загиблих в Чорнобилі дуже суперечливо, і його важко визначити. 31 людина загинула в результаті аварії, але тисячі інших - можливо, 50 000 або більше - загинули від раку та інших захворювань, пов'язаних з радіоактивними опадами.

Дехто стверджував, що чорнобильська аварія залишила принаймні щось на зразок позитивного спадщини, оскільки вона показала світові істинну руйнівну силу ядерної зброї. Також можна стверджувати, що величезні витрати, пов'язані з ліквідацією наслідків аварії, сприяли розпаду СРСР.

Сьогодні Чорнобиль оточений великою зоною відчуження в радіусі тридцяти кілометрів (з меншою, більш строго контрольованою зоною відчуження в радіусі десяти кілометрів).

Чорнобильські екскурсії: відвідайте Чорнобиль з гідами

Ви можете замовити екскурсії по Чорнобилю з гідами, які знають місцевість і знають, як убезпечити вас. Чи зможете ви побувати в Чорнобилі? Так, ви можете відвідати, але не рекомендується йти одному. Коли ви побачите це знамените місце, найкраще звернутися до професійних гідів, які знають правила і норми. З вашою групою ви можете замовити приватні екскурсії, які тривають від одного дня до декількох днів.

Подорожуючи разом з друзями і сім'єю, ви можете встановити зручне для вас час і дату. У кожного екскурсії є певний маршрут і конкретний маршрут того, що ви будете робити і що побачите. Легко вибрати екскурсію, який найкраще відповідає вашим інтересам і який вам сподобається найбільше. У вас також є можливість створити свій власний екскурсійну програму, якщо деякі з стандартних пакетів наших екскурсій по Чорнобилю не відповідають вашим смакам і уподобанням. Коли ви відвідаєте Чорнобиль, вам будуть призначені професійні гіди, які покажуть вам найвідоміші місця, якими славиться цей район.

Ви побачите зону відчуження, і якщо ви не говорите однією мовою, у вас може бути гід, що говорить на тій же мові, що і ви. Замовляйте екскурсії заздалегідь. Людина, який буде вести вашу екскурсію, - професіонал, який знає зону і працював в ній раніше. Щоб отримати кращі екскурсії і зручну дату, вам необхідно зробити попереднє замовлення як мінімум за тиждень. Надайте інформацію про те, коли ви хочете зробити поїздку в Чорнобиль і скільки днів ви хотіли б зробити поїздку по ньому. Вам також необхідно буде надати інформацію про паспорт кожного відвідувача з вами, таку як номер, серію, ім'я та дату народження, а також країну громадянства.

Якщо ви хочете додати додаткові місця для відвідування, повідомте про це агентові з бронювання, щоб цей запит міг бути виконаний. Іноді можуть бути додані місця, не включені в стандартні туристичні пакети, особливо якщо вони знаходяться поблизу від місць, які ви збираєтеся відвідати.

Також пам'ятайте, що коли у вас буде більше людей, які приїдуть в Чорнобиль, ви можете отримати більш низьку ціну на людину. Якщо у вас невеликий бюджет і багато людей, ви можете заощадити, відправившись в Чорнобиль. Під час поїздки до Чорнобиля вам знадобиться дозиметр, який знадобиться для вимірювання радіації в зоні, яку ви збираєтеся відвідати.

Ви можете придбати свій власний або орендувати радіометр Terra-P всього за 10 доларів в день. Це буде тримати вас в курсі рівнів радіації під час поїздки до Чорнобиля. Де б ви не знаходилися в знаменитому місті, ви отримаєте точне уявлення про те, скільки радіації ви піддаєтеся впливу, і це буде забезпечувати вашу безпеку на кожному етапі шляху. Переконайтеся, що ваша оренда вказана при бронюванні екскурсії по Чорнобилю. Цей гаджет просто необхідний, тому у вас не буде ніяких проблем зі здоров'ям після того, як ви покинете це місце. Ніколи не будьте настільки нетерплячі, щоб не помічати проблем, які можуть перешкодити вам.

Типи пропонованих нами екскурсій

Одноденна екскурсія

З цим типом пакета ви отримаєте дозвіл на відвідування туристичних районів міста, плюс в пакет включено транспорт до і від туристичних місць. Транспорт зручний і оснащений кондиціонером в теплі місяці, а під час подорожі у вас також будуть розважальні фільми, коли ви йдете туди і повертаєтеся. Вам будуть призначені англомовні гіди, які знають все про районі протягом максимального часу, протягом якого вам дозволено залишатися в зазначеному місці.

Екскурсії починаються рано вранці з виїзду з Києва і тривають весь день, повернення заплановано на 20:30 вечора. Страховка включена, і у вас будуть брошури та карти, а також знання про те, як пережити радіаційне опромінення. Ще одним великим плюсом є те, що ви можете поїсти в одному з найпопулярніших кафе з вашої туристичною групою, що є всього за 6 доларів на людину. Так, це додаткова оплата з кишені, але воно того варте. Не забудьте вказати свої переваги в їжі, особливо вегетаріанцям. Повідомте про це нашому супроводжуючому гіду.

Як відвідати Чорнобиль: одноденна екскурсія

Не забувайте, що все може змінитися через проблеми з навколишнім середовищем і через запитаних змін. Екскурсії обертаються навколо цих проблем, тому будь-яка нова розробка може викликати зміни. Під час одноденного екскурсії відвідайте Чорнобиль, такі місця на Україні, як контрольно-пропускний пункт в зоні Дитятки, занедбаний Залісся і Копачі, який більше не вважається селом або щось ще. Ви також побачите знаменитий Рудий ліс, який в даний час знезаражений після вибуху на АЕС і отримав «пряме попадання» радіації.

Ще одне відоме місце, яке ви побачите під час екскурсії в Чорнобиль, - це перевантажувальна установка, яка використовувалася для побудови саркофагу. Буде здійснена екскурсія в так зване «місто-привид» Прип'ять, куди з колись процвітаючого місця були евакуйовані близько 50 000 чоловік.

Під час цього екскурсії ви побачите саркофаг, а також зможете погодувати сома, що мешкає в ставку-охолоджувачі. У фототур по Чорнобилю включений секретний об'єкт, відомий як Чорнобиль-2, який являє собою радар, також відомий як ДУГА-1, і можливість побачити пам'ятник, побудований як пам'ятник тим, хто допомагав гасити пожежу, що спалахнула на АЕС після вибуху реактора 4. В доповнення до красивої квіткової данини, створеної на честь героїв катастрофи, також буде видно пожежне депо тих, хто допомагав гасити пожежу.

Дводенна екскурсія до Чорнобиля

Другий варіант - дводенні поїздки до Чорнобиля. Знову ж таки, з цією опцією екскурсії також можуть бути змінені через обставини, які можуть бути поза нашим контролем. Розташування зазначено на туристичній карті Чорнобиля, яку вам нададуть. У цій екскурсії в ЧЗВ ви побачите 25-ю бригаду, яка відповідає за захист від радіації, хімікатів і бактерій в цьому районі. Як і в одноденному турі, ви побачите КПП Дитятки, Закинута Заліся, Копачі - село, яке було знищено, Рудий ліс, а також Прип'ять і пожежну частину друге героїв, що гасили пожежу.

На додаток до об'єктах, включених в першу екскурсію по Чорнобилю, ви також відвідаєте перший таунхаус, побудований для розміщення тих, хто допомагав в зусиллях після катастрофи та її наслідків. Також відвідуємо знамениту готель «Полісся», місце, де можна побачити роботу вертольотів, а також вертолітний майданчик в районі, де в результаті вибуху був зруйнований 4-й реактор.

Під час аварії на Чорнобильській АЕС була створена лікарня для потерпілих від радіації. В екскурсію по Чорнобилю входить відвідування цієї лікарні. Ви також побачите останки Чорнобильської АЕС, хоча в дозволі підійти дуже близько заборонено. Ви можете побачити саркофаг, який тепер замінений новим безпечним конфайнментом, щоб оглянути територію.

Відвідайте першу станцію першого аварійного блоку після аварії на атомній електростанції, а також пам'ятник і меморіал, які були побудовані поруч з будівлею, яке використовували адміністратори заходів по ліквідації наслідків аварії. У Саркофагу можна побачити і погодувати живих сомів, якщо дозволяє погода.

Дводенний чорнобильський туризм дозволяє повністю оглянути місто Чорнобиль. Відвідується третя прибула пожежна частина, а також видно розташування бронетехніки, що використовувалася під час катастрофи. Як і в одноденної екскурсії, огляньте пам'ятник квіткової данину поваги, а потім зупиніться в готелі, щоб насолодитися вечерею.

Другий день

Насолоджуйтесь сніданком, перш ніж відправитися в Прип'ять і на градирні Чорнобильської АЕС, а також на експериментальну станцію, де проводилися випробування тварин і їх біології після радіаційної катастрофи. Розважайтеся, оглядаючи залізничний вокзал Янов і ДУГА-1 (він же Чорнобиль-2). Коли ви відвідаєте Прип'ять, ви також побачите знамениту річку Прип'ять. Останнє місце - село Паришів і можливість поспілкуватися з сетерами міста.

Триденні екскурсії по Чорнобилю

Перш ніж вирушити в подорож, перевірте можливі зміни. Як і все інше, це також може бути змінено. Якщо ви не впевнені, куди ви підете і що побачите, погляньте на свою карту зони відвідування Чорнобиля.

Перший день чорнобильського туризму

Відвідайте різні міста, такі як Сукачі і Нові Ладижичі, а також контрольно-пропускний пункт зони Дитятки, а також контрольно-пропускний пункт Лелев і покинуту село.

У місті Лелев також знаходиться місце дезактивації техніки, яка була у використанні після чорнобильської катастрофи, а також центр дезактивації в Копачі. екскурсії по Чорнобилю також включають відвідування покинутій Прип'яті, Екополіса, розташованого на березі річки Тетерів. Це музей, наповнений місцевими легендами. Відвідування музею є за запитом. Всі сайти в інших пакетах також включені в додаток до інших, так як ви будете в цьому районі вже третій день.

Другий день Чорнобиля

Як і в інших пакетах, ви побачите 25-ю бригаду, що захищає життя від хімікатів, радіації і бактерій. Ви також побачите дорогу, що веде до АЕС і через місто, побудований після катастрофи. Відвідайте Копачі, Червоний ліс і саму Чорнобильську АЕС. Поїздка в знаменитий покинуте місто-привид проходить через Прип'ять, а потім через Саркофаг. Під час вашого Чорнобильського екскурсії відвідайте Прип'ять, щоб зробити фототур по Чорнобилю і забрати додому спогади.

Інші історичні місця в цій екскурсії включають православну церкву Святого Іллі та історичні будівлі під час чорнобильських турів. Ви також побачите, наскільки Чорнобиль багатий єврейським впливом, побачивши синагогу і могили цадика, а також пам'ятники, які були побудовані на честь тих, хто постраждав під час Голокосту. В кінці дня ви зупинитеся в готелі і насолодитеся вечерею ввечері.

Третій день відвідування Чорнобиля

Ви побачите все, що входить в одноденні та дводенні екскурсії, а також додаткові місця в околицях Чорнобиля. Кульекскурсіі Чорнобиля настільки багата, що одного, двох, а іноді і трьох днів недостатньо, щоб відчути справжню красу і любов, які може запропонувати місто.

На додаток до одно-, дво- і триденним програмами ви також можете вибрати більш тривалі екскурсії, такі як п'яти- або семиденні. Чим довше ви залишитеся, тим більше побачите, і це зробить ваша екскурсія по Чорнобилю незабутнім назавжди. екскурсії включають відвідування електростанції, Прип'яті, річки Прип'ять та багато іншого.

Ви побачите дику природу, яка повернулася в цей район, і побачите справжню природу міста. Єдиний спосіб дізнатися про нього - це протриматися в ньому якомога довше. Вас будуть вчити історії точно так, як це відбувалося до і після аварії на Чорнобильській АЕС.

Незалежно від того, який варіант екскурсії ви виберете, переконайтеся, що вам порадили, як захистити себе від радіації. Порадьтеся, коли справа доходить до рекомендованого обладнання, особливо дозиметра, щоб ви знали рівні радіації в районі, в якому ви перебуваєте, і який рівень, коли ви повернетеся до вихідної точки. Коли ви відвідуєте Чорнобиль, у вас буде багато часу для прогулянок і огляду визначних пам'яток. Вам сподобається кожну мить, проведене там. Деякі речі ви побачите тільки тут, в цьому прекрасному місті.

Тури в Чорнобиль і покинуте місто Прип'ять

Виберіть відповідний тур
Хіт
Груповий тур
Для невеликих груп
від $50
 • Катастрофа СРСР 26 квітня 1986 роки за один день
 • Всі основні локації
 • Достовірна інформація
 • Професійний гід
 • Невеликі групи
 • Вражаючі селфі і відео
 • Трансфер Київ-Чорнобиль-Київ
Приватний тур
Екскурсія ідеально підійде для компанії
від $299
 • Ексклюзивні локації
 • Доступ до "заборонених зон"
 • Персональний гід
 • Індивідуальний маршрут з урахуванням Ваших побажань
 • Унікальні селфі і відео
 • Трансфер з будь-якої точки Києва
 • Можливість коригувати маршрут екскурсії
Тур на електростанцію
Екскурсія класу "Ексклюзивно"
від $450
 • Центральний щит управління
 • Блоковий щит управління блоку
 • Інтегрована автоматизована система об'єкта "Укриття"
 • Головні циркуляційні насоси
 • Золотий коридор
 • Трансфер